1-Б

Вітаемо вас на сторінці 1-Б класу. В нашому дружному       колективі навчається 34 чудових та веселих школярів! Серед нас ви можете нарахувати 18 хлопців і 16 дівчат.

На  весняних канікулах наш клас побував на єскурсії в кінологічному  центрі ГУМВС Україні.

Конкурс малюнків " Професія моєї мрії "

Гра – мандрівка «До країни здоровя»

10 березня відбувся урок з нагоди 154-ї річниці з дня смерті Тараса Григоровича Шевченка.

На зимових канікулах наш клас відвідав Харківський Академічний таетр музичночної комедії , в якому дивилися виставу "Попелюшка".

20 листопада в класі проведено годину спілкування «Збудуймо пам’яті негаснучий собор». Діти вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932 – 1933 років ,дізнались про ці сторінки історії України, про те,що в останню суботу листопада тисячі людей запалюють свічку , як знак пам’яті. Це святий вогник, який зігріє душі загиблих. Це світло очищення наших душ задля нашого майбутнього.

19листопада діти переглянули виставу Клоун - шоу у БК «Харп». Цікаві виступи малих артистів, які представили танцювальні , циркові номери сподобались учням. Діти від душі сміялись над витівками клоунів.

14 листопада  в 1 –Б  проведена Казкова правознавча вікторина. На уроці була присутня мати учня класу, вчитель правознавства Харківської гімназії № 163 Сєрякова Валентина Іллівна. Вона розповіла учням про права і обов’язки дітей.

На осінніх канікулах ми відвідали                                                                             планетарій ім.Юрія Гагаріна.

Виставка дитячих виробів "Щедра осінь".

Наша перша поїздка до театру на виставу .

Екскурсія на АТ "Кулиничівський хлібозавод"

У нашому класі навчаються талановиті діти, які дуже                               люблять малювати "конкурс малюнків на асфальті".