11-A

Ласкаво просимо до нашого 11-А класу :)
У нашому класі навчається 29 учнів, із них 13 хлопчиків та 16 дівчаток. У колективі наявні дружні стосунки. Учні переважно навчаються на достатньому рівні, наш середній бал 7,8. Дівчата з задоволенням спілкуються з хлопцями і навпаки.

Наш класний керівник Тука Ольга Миколаївна - вчитель біології та основ здоров'я.

Наш дружній клас!

Свято першого дзвоника!!!
Виступ наших козаків!
Наш клас у районному етапі конкурсу ДЮП зайняв І - місце!!!
Конкурс "Найкраща пара" 2015
Екскурсія до боулінгу
ЕКСКУРСІЯ ДО ЦЕНТРУ МІСТА
Свято День вчителя!
Нагородження нашого класного керівника
День самоврядування

Виставка робіт з вторсировини

16.05.2014 Екскурсія "Перлини народного фольклору" до Харківського обласного центру народної творчості
 Районний конкурс-огляд екологічних бригад

21 березня 2014 року на базі ПДЮТ "Істок" відбувся районний конкурс-огляд екологічних бригад. Від Харківської гімназії № 163 у конкурсі-огляді прийняла участь команда екологічної бригади у складі 10 чоловік:

1. Бондар Катерина (10-А клас);

2. Гнізділова Ольга (10-А клас);

3. Деріглазов Денис (10-А клас);

4. Кіданова Ольга (10-А клас);

5. Козирєв Костянтин (10-А клас);

6. Міндар Валерія (10-А клас);

7. Теледида Микита (10-А клас);

8. Чижевський Денис (10-А клас);

9. Яницький Юрій (10-А клас);

10. Суржко Милана (8-А клас).

За результатами конкурсу команда гімназії отримала грамоту в номінації "За оригінальність сценарію та майстерність виконання".

Нагородження переможців районного конкурсу ДЮП

Вітаємо переможців районного конкурсу ДЮП
18 березня 2014 року на базі ПДЮТ "Істок" відбувся районний конкурс ДЮП, у якому прийняла участь команда 10-А класу у складі:

1. Костюк Юрій;                                                 6. Яницький Юрій;
2. Кіданова Ольга;                                            7. Козирєв Костянтин;
3. Гнізділова Ольга;                                          8. Бондар Катерина;
4. Чижевський Денис;                                       9. Деріглазов Денис;
5. Теледида Микита;
Вітаємо команду Харківської гімназіїї №163, яка посіла I місце у районному конкурсі ДЮП.

Конкурс "Міс Весна - 2014"
6 березня 2014 року в приміщенні актової зали Харківської гімназії № 163 відбувся конкурс "Міс Весна - 2014". У конкурсі прийняли участь найкрасивіші та найпривабливіші дівчата нашої гімназії, учениці 9-10 класів.
Обов'язковим завданням для наших учасниць стала підготовка до конкурсу "Візитна карточка" та "Домашнє завдання". Також у конкурсі "Міс Весна - 2014" були додаткові три конкурси - "Ерудит", "Танцювальний" та "Скоромовка".
За результатами всього конкурсу представниця 10 - А класу - Бойко Юлія - отримала титул "Міс Артистизм".
27.02.2014 відбулись спортивні змагання серед хлопців 9-11 класів
Конкурс дружин юних пожежних
7 лютого 2014 року у Харківській гімназії №163 дружини юних пожежних 5-10 класів змагалися за право представляти гімназію на районному конкурсі ДЮП. Конкурс відбувся цікаво і весело. Переможці нагороджені грамотами.
У нашій школі було проведено конкурс
"Міс осінь" де наша учениця Ліпницька Марина посіла
друге місце.
А ще в нашій школі часто відбуваються різні заходи, наприклад українська ярмарка та вечорниці.

12.06.2014 Екскурсія "Взаємовідносини між чоловіком і жінкою"
06.06.2014 Екскурсія "Цей дивовижний світ тварин" ДО Екопарку Фельдмана

05.06.2014 Екскурсія "Харків у роки Великої Вітчизняної війни" до історичного музею
03.06.2014 Екскурсія "Наше здоров'я в наших руках" до анатомічного музею
02.06.2014 Екскурсія "Кримінальна відповідальність" до музею МВС
16.05.2014 Екскурсія "Перлини українського фольклору" до Харківського обласного музею народної творчості
25.03.2014 Культпохід 10-А класу до кінотеатру "IMAX"
Діти дуже полюбляють відвідувати різні екскурсії. Ось наприклад,ми нещодавно були на екскурсії до центра міста на ялинку.

Також, ми відвідували виставку "Освіта Слобожанщини"

Наш клас відвідав свято "День відкритих дверей"
у університеті ім.В.В.Докучаева.