.
 
.

6-A

2014/2015 навчальний рік

Ласкаво просимо на сторінку 6-А класу

 

Головна

У нашому класі навчається 30 учнів. З них 17 -   хлопці, а 13 - дівчата. 

Наш класний керівник - Матвєєва Вікторія Миколаївна, вчитель біології та основ здоров'я.

А ось і ми:

 

Список 6-А класу

 

1.                  Акімов Тимур Романович

2.                  Антошик Наталія Анатоліївна

3.                  Блудова Єлизавета Олександрівна

4.                  Бодашко Єгор Олексійович

5.                  Вировський Андрій Михайлович

6.                  Голокоз Артем Миколайович

7.                  Гузенко Нікіта Вікторович

8.                  Дзугаєв Віктор Максимович

9.                  Зарівний  Нікіта Володимирович

10.              Колотій Марія Денисівна

11.              Кузьменко Еліна Андріївна

12.              Манукян Артем  Артурович

13.              Маренич Анастасія Сергіївна

14.              Мельник Олександр Сергійович

15.              Михайлова Аліна Станіславівна

16.              Науменко Олексій  Григорович

17.              Оленський  Михайло Андрійович

18.              Павленко Владислав Станіславович

19.              Резван Олена Миколаївна

20.              Сердюк Анастасія Євгенівна

21.              Синицька Олександра Володимирівна

22.              Смолякова Ірина Михайлівна

23.              Соколенко Володимир Михайлович

24.              Тимошенко Денис Володимирович

25.              Ткаченко Ольга Іванівна

26.              Харенко Данило Леонідович

27.              Хізанашвілі Катерина Андріівна

28.              Хорошевський  Олександр Андрійович

29.              Шаповалова Ангеліна Романівна

30.              Яницький  Валентин Віталійович

31.               Пономарьова Олександра Сергіївна

Доручення

 

У нашому класі кожен учень має свою посаду.

2014\2015н.р.

Клас: 6-А

Назва загону: Соколята

Девіз загону: Один за всіх і всі за одного

  1. Староста: Михайлова Аліна
  2. Заступник старости: Кузьменко Еліна
  3. Голова загону: Колотій Марія
  4. Заступник голови: Сердюк Анастасія
  5. Секретар загону: Шаповалова Ангеліна
  6. Голова інтелектуального центру: Ткаченко Ольга
  7. Голова центру прав дитини: Хізанашвілі Катерина
  8. Голова центру з екологічних питань: Блудова Єлизавета
  9. Голова спортивно-оздоровчого центру: Хорошевський Олександр
  10. Голова центру дозвілля: Смолякова Ірина
  11. Голова волонтерського центру: Резван Олена
  12. Голова центру з духовного розвитку особистості дитини: Харенко Данило
  13. Голова центру зв'язків з громадкістю: Вировський Андрій

 

Класний керівник: Матвєєва Вікторія Миколаївна

Досягнення

 6 клас

7 квітня у  нашому  класі пройшла вікторина присвячена Всесвітньому дню здоров'я.

 

Михайлова Аліна та Кузьменко Еліна підготували цікаву доповідь " Без здоров'я немає щастя. "

27 березня   привітали учасників Всеукраїнського конкурсу "Геліантус" 

Колотій Марія прийняла участь у конкурсі "Моя родина-моє  духовне багатство" 

Маренич Анастасія виготовила роботу з пластиліну на  конкурс "Моя родина- моє духовне багатство"

Хлопці нашого класу привітали дівчат зі  святом 8 березня

 

Учні нашого класу прийняли участь у тижні анлійської мови, поставивши казку " Ріпка"

Учні нашого класу прийняли участь у акції

" Подаруй книгу дітям Луганщини"

Сердюк Анастасія ,Шаповалова Ангеліна та Михайлова Аліна  активно співпрацювали  в екологічному проекті "Еко-сумка"

Яницький Валентин приймав участь у турнірі з шахів , посів почесне ІІ місце.

               Блудова  Єлизавета прийняла участь у міжнародних змаганнях по сучасним танцям

"Europen cup of modern dance" та посіла почесне І місце.

 

Участь у шкільній виставці "Щедра осінь"    

     

                                                                                                                       1 вересня

 

 

Єдиний урок: Україна-єдина країна!

За 5 клас

В вересні 2013 року Яницький Валентин став учасником Всеукраїнського турніру з шахів в Євпаторії.

Світлини

 

Смолякова Ірина приймала участь у святковому концерті до Дня вчителя.

 

Танцюристка класу - Михайлова Аліна 

Павленко Владислав - знатний спортсмен!

19 січня - Водохреща. Шаповалова Ангеліна,  найсміливіша учениця нашого класу, не побоялася морозу -14 градусів і викупалася в ополонці.

Блудова Єлизавета захоплюється танцями і отримала безліч нагород!

Тимур Акімов у нас - активіст та спортсмен!

Ткаченко Ольга малює у нас гарно...

Маша Колотій мріє стати моделлю

Екскурсії та заходи

 

І ось канікули настали.. Радіємо ,бо уроки вже дістали!
Вже уроки не треба робити,
А можна байдики побити!

Учні нашого класу відвідали Дендропарк

 

та  екскурсія   по місту "Харків весняний".

 

На зимових канікулах ми з класом відвідали цирк