70-річчя визволення Харкова від фашистських загарбників

Сторінками історії. Харків під час окупації фашистськими загарбниками

Визволення рідного міста від фашистських загарбників

Сучасний Харків

Учні 6-х, 7-х класів відвідали Висоту маршала Конєва. Поглибили свої знання про події Великої Вітчизняної війни, у тому числі про військові операції зі звільнення м. Харкова від фашистських загарбників. Вшанували пам'ять загиблих воїнів Червоної армії хвилиною мовчання.

В Харківській гімнвзії №163 продовжується  благодійний збір коштів  на створення фонду увіковічення Героїв Радянського союзу при музеї "Харківщина Під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945рр."

Шановні учні,в нашій гімназії  з 2 вересня 2013 року триває благодійний збір коштів на створення фонду увіковічнення Героїв Радянського Союзу, які народилися на Харківщині, при музеї "Харківщина під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр."

Спогадами зі школярами поділився учaсник бойових дій Великої Вітчизняної війни Литвинцев Павло Тимофійович

Зустріч школярів з головою комісії по роботі з молоддю районної Ради ветеранів Омельченко Маргаритою Єфимівною

Багато цікавого школярі дізнались під час зустрічі з учасником Великої Вітчізняної війни Мизяк Анною Михайлівною