Масові заходи та книжкові виставки

Шановні користувачі! У бібліотеці гімназії підготований цикл книжкових виставок до знаменних дат:

24 серпня - День Незалежності України

Святкуємо день рідного міста (До 360-річчя з дня заснування м.Харкова)

Харьков слышит гул родных орудий...(23 серпня - 71-річниця визволення м.Харкова від фашистських загарбників)

Указом Президента України "Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка".
  2014 рік оголошено Роком Тараса Шевченка
  Цей ювілей важливий кожному, хто любить Україну і мріє про її щасливу долю.

В рамках Тижня профорієнтації, у бібліотеці гімназії підготована книжкова виставка "Вибирай майбутню професію".
Завітайте до бібліотеки та познайомтесь з інформаційними матеріалами з цієї теми.

З нагоди Міжнародного дня дитячої книги та Дня народження  Г.-Х. Андерсена, завідуюча бібліотеки Трухачова О.Г. провела вікторину "Сторінками життя та творчості  Г.-Х. Андерсена" для учнів 4-х класів.

В рамках Тижня дитячої книги у бібліотеці гімназії пройшов захід за темою: "Книга - твій найкращий друг!". Учасниками стали діти дитячого садочку, які приймали активну участь у вікторині "Знайди помилку" та відгадували загадки про книгу.

До Міжнародного дня рідної мови у бібліотеці гімназії підготована виставка книг та інформаційних матеріалів до цієї теми.Завітайте і ознайомтесь!
До 240-ї річниці з дня народження В.Н.Каразіна цікаво пройшов бібліотечний урок-презентація "Каразін Василь Назарович-український і російський учений,публіцист,винахідник,освітній і громадський діяч"

Переможці шкільного конкурсу юних поетів учні 5-Б, 6-А та
 6-Б класу

Учні 1-А класу (класний керівник О.В. Лаврова) взяли участь у акції  "Подаруй шкільній бібліотеці книгу!"

18.12.2014 , у День відкритих дверей , бібліотека гімназії приймала гостей із садочку №453

Цікаво пройшов бібліотечний захід "У Світі Казок"

Екскурсія до бібліотеки учнів 1-А класу

Діти відповідали на запитання вікторини про казки "Знайди помилку" та слухали музичні композиції присвячені книзі.

Для кращого пізнання та вивчення історії і сьогодення нашого рідного міста, шкільною біліотекою підготована книжкова виставка "Харків -рідне місто моє"

Познайомитися з матеріалами про визволення міста Харкова, можна завітавши до бібліотеки гімназії і отримавши інформацію з представленої книжкової виставки "23 серпня-День визволення Харкова!"

До Дня Прапора України у бібліотеці гімназії підготована виставка літератури "23 серпня -День Прапора України".

Увага!
Оголошена акція "Подаруй книгу бібліотеці" почалася!
А ти подарував своїй шкільній бібліотеці книгу?

До 75-річчя з дня народження видатного поета та правозахисника Василя Стуса, у шкільній бібліотеці підготована книжкова виставка. Завітайте до нас!

Фотоконкурс до Всеукраїнського Дня бібліотек «А я з книгою дружу»

/Files/images/IMG_1524.jpg