Ніхто не забутий, ніщо не забуте

Ніхто не забутий,
ніщо не забуте

Зустріч з ветераном

Напередодні Дня Перемоги, в приміщенні актової зали Харківської гімназії № 163 відбулась зустріч для учнів 8-11 класів з учасником бойових дій ВВВ Литвинцевим Павлом Тимофійовичем.

Урок Мужності

8 травня 2014 року, напередодні 69-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, в усіх класах гімназії пройшов Єдиний урок - урок Мужності, присвячений Дню Перемоги.

До 1-А класу був запрошений учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни Литвинцев Павло Тимофійович.Зустріч з ветераном ВВВ

25 квітня 2014 року відбулася зустріч учнів 5-А та 5-Б класів гімназії з учасником Великої вітчизняної війни Вауленко Авророю Миколаївною, присвячена 69-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Бесіда з учасником бойових дій ВВВ

17 квітня 2014 року відбулась бесіда з учасником бойових дій ВВВ Литвинцевим Павлом Тимофійовичем для учнів 7-А та 7-Б класів.

Виставка малюнків "Афганістан - ти край війни і крові"

З 10 по 13 лютого 2014 року відбулась виставка малюнків серед учнів 1-11 класах до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан "Афганістан - ти край війни і крові".

27 січня 2014 року пройшов Єдиний урок до Дня пам'яті жертв Голокосту

6 листопада 2013 року відбулася зустріч учнів гімназії з учасником Великої вітчизняної війни Вауленко Авророю Миколаївною, присвячена 70-річчю визволення м.Києва від фашистських загарбників.

Учні 6-х, 7-х класів відвідали Висоту маршала Конєва. Поглибили свої знання про події Великої Вітчизняної війни, у тому числі про військові операції зі звільнення м. Харкова від фашистських загарбників. Вшанували пам'ять загиблих воїнів Червоної армії хвилиною мовчання.

16-20 вересня 2013 року в гімназії пройшли виховні заходи до Дня партизанської слави.

В Харківській гімнвзії №163 у 2013 році продовжується  благодійний збір коштів  на створення фонду увіковічення Героїв Радянського союзу при музеї "Харківщина Під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945рр."

Шановні учні,в нашій гімназії  з 2 вересня 2013 року триває благодійний збір коштів на створення фонду увіковічнення Героїв Радянського Союзу, які народилися на Харківщині, при музеї "Харківщина під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр."

2 вересня 2013 року перший урок був присвячений 70 річчу визволення Харкова від фашистских загарбників.

Учні 11 класу 1 вересня 2013 року поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні та вшанували пам'ять хвилиною мовчання

Хай завжди в усьому світі

Буде мир і щастя дітям,

Бо народжені вони

Для життя, а не війни.

style=border_orange

Єдиний урок, присвячений річниці аварії на ЧАЕС.
26 квіт. 2013

Візит учaсника бойових дій Великої Вітчизняної війни!
19 квіт. 2013

Сьогодні нашу гімназію відвідав учaсник бойових дій Великої Вітчизняної війни Литвинцев Павло Тимофійович. Його тепло зустріли учні третіх - восьмих класів, натомість Павло Тимофійович розповів про ті страшні часи, коли на нашу землю увірвались фашисти.

26.09.2012 День партизанської слави

26.09.2012 До нашої гімназії завітали ветерани Великої Вітчизняної війни на честь всеукраїнського свята - Дня партизанської слави.

Учасник бойових дій Гринчук Дмитро Іванович та голова комісії по роботі з молоддю районної Ради ветеранів Омельченко Маргарита Єфимівна розповіли цікаві історії про партизанський рух учням 7 - 11 класів.

Уроки мужності

До нашої гімназії завітали ветерани Великої Вітчизняної війни Омельченко М.Є. та Мизяк А.М., які провели уроки мужності у 8-х класах. Вони розповіли цікаві історії про військові часи, про наших мужніх дідів та прадідів. Учні 8 - А та 8 - Б класів із захопленням слухали наших гостей.

21.09.2012 День партизанської слави
у Харківській гімназії № 163!

22 вересня по всій Україні щорічно відзначається День партизанської слави!

Свято встановлено в Україні на підтримку  ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів  і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941- 1945 років.

У зв'язку з цим святом нашу гімназію відвідав учaсник бойових дій Великої Вітчизняної війни Литвинцев Павло Тимофійович. Його тепло зустріли учні других - шостих класів, натомість Павло Тимофійович розповів про ті страшні часи, коли на нашу землю увірвались фашисти.

На війні ветеран був танкістом, і зараз його танк знаходиться на п'єдесталі біля Центрального Будинку офіцерів в м.Мінську в Білорусії.

Учні з цікавістю та захопленням слухали розповідь, активно задавали питання. Пізнавальною була інформація і для вчителів, які теж уважно слухали нашого героя.

Учнями 9 - Б класу була підготовлена радіопередача "Шляхами партизанської слави". Багатьох зацікавила  виставка учнівських малюнків у вестибюлі гімназії.

Заходи, присвячені Дню партизанської слави, пройшли в усіх 1 - 11 класах.

22.05.2013 відбулася зустріч учнів гімназії з учасником Великої Вітчизняної війни Вауленко Авророю Миколаївною, яка була присвячена святу Перемоги та 70-річчю визволення Харківщини від фашистських загарбників

style=border_orange