.
 
.

Олімпіади

 

Графік проведення I етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році

 

з.п.

Дата

Предмет

Клас

Кабінет

Відповідальні

1.      

07.10.2014

Фізика

6-11

201

Галушко Т.А.

2.      

08.10.2014

Географія

8-11

103

Кравченко А.О.

3.      

09.10.2014

Хімія

7-11

302

Ковтун Л.О.

4.      

10.10.2014

Українська мова та література

8-11

306

Снісаренко Н.В.

Пилипчук С.Ю.

5.      

14.10.2014

Математика

8-11

209

Явнікова О.М.

Горлова Т.І.

6.      

15.10.2014

Біологія

7-11

212

Матвєєва В.М.

Тука О.М.

7.      

16.10.2014

Історія

8-11

308

Дейко І.О.

8.      

17.10.2014

Іноземна мова: англійська

7-11

318

Мірошниченко Ю.Д.

9.      

21.10.2014

Інформатика

9-11

210

Явнікова О.М.

Чепік Ю.С.

10.   

22.10.2014

Правознавство

9-11

201

Сєрякова В.І.

11.   

23.10.2014

Економіка

8-11

103

Кравченко А.О.

12.   

24.10.2014

Екологія

10-11

102

Подліська Л.І.

13.   

28.10.2014

Астрономія

10-11

202

Галушко Т.О.

 

 

 

Учні-переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпади із навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році

 

Предмет

П.І. учня-переможця

Клас

Місце на олімпіаді

П.І.Б. учителя,

який підготував учня

Інформатика

Коцюба В.

 

9кл.

ІІІ

 

Чепік Ю.С.

Математика

Журавльов Я.

Снопкова В.

Зеленська В.

Прохненко М.

Саджениця  Р.

6кл. 8кл.

7кл.

10кл.

11кл.

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Горлова Т.І.

Галушко Т.О.

Горлова Т.І.

Горлова Т.І.

Горлова Т.І.

Хімія

 

 

Марченко Д.

Чорноморд Є.

 

11кл.

8кл.

І

ІІІ

 

Ковтун Л.О.

Історія

Снопкова В.

Шевченко В.

Коцюба В.

Прохненко М.

Чорноморд Є.

Тарасенко О.

8 кл. 9кл. 9кл.

10кл.

8

10

І

І

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

Тарасова В.Г.

Тарасова В.Г.

Тарасова В.Г.

Тарасова В.Г.

Дейко І.О.

Дейко І.О.

Іноземна мова:

англійська мова

Снопкова В.

Бочков Д.

Чорноморд Є.

Кришталевич А.

Прохненко М. 

8кл.

9кл.  8кл.

11 кл.

10кл.

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Полив’яна О.В.

Полив’яна О.В.

Полив’яна О.В.

Полив’яна О.В.

Мірошниченко Ю.Д.

Правознавство

Шумейко А.

Мартинюк Б.

Бочков Д.

10кл.

11кл.

9кл.

ІІ

ІІ

ІІІ

Сєрякова В.І.

Географія

Прохненко М.

9 кл.

ІІ

 

Подліська Л.І.

Українська мова та література

Маленко В.

Шевченко В.

Прохненко М.

Чорноморд Є.

Лазебна А.

8кл.

9кл. 10кл.

11кл.

9кл.

І

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

Снісаренко Н.В.

Пилипчук С.Ю.

Пилипчук.С.Ю

Снісаренко Н.В.

Пилипчук С.Ю.

Економіка

Марченко Д.

Гордієнко К.

11кл.

10кл.

ІІ

ІІІ

Кравченко А.О.

Біологія

Харченко Д.

11кл.

ІІІ

Тука О.М.

Фізика

Прохненко М.

 Бочков Д.

10кл. 9кл.

І

ІІІ

Ходєєва О.О.

Галушко Т.О.

 

Список учнів,які братимуть участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів 2014/2015 навчальний рік

 

№ з/п

Предмет

Дата

Місце проведення

ПІ учнів

1

Фізика

21.01.2015

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

Прохненко Марія 10 клас

2

Хімія

27.01.2015

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

Харченко Даря 11 клас

3

Історія

28.01.2015

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

Снопкова Валерія

8 клас

 

Шевченко Валерія

9 клас

 

Коцюба Вячеслав

9 клас

4

Українська мова та література

07.02.2015

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди

Маленко Владислав

8 клас

 

Шевченко Валерія

9 клас

 

Прохненко Марія 10 клас