Наукове товариство учнів "Обрій"

Основні цілі наукового товариства "Обрій":

- Виявлення, підтримка та розвиток творчих здібностей учнів школи.

- Створення умов для максимального розкриття здібностей та творчого самовдосконалення учнів.

- Розвиток їхньої целеспрямованості, самостійності, відповідальності, творчої активності та свідомого ставлення до розумової праці.

- Становлення пошукового, дослідницького способу мислення учнів, їхньої потреби в самоосвіті, самовихованні та адекватної самооцінки своєї науково-дослідницької діяльності.

- Формування умінь та навичок роботи з науковою літературою, приладами, методами обробки наукової інформації.

Положення про Наукове товариство учнів  ХГ №163 "Обрій"

Статут НТУ "Обрій"

Паспорт НТУ "Обрій"

План роботи НТУ на 2014/2015 навчальний рік

Результати участі учнів Харківської гімназії № 163 у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН:

у 2010/2011 навчальному році;

у 2011/2012 навчальному році;

у 2012/2013 навчальному році;

у 2013/2014 навчальному році.

у 2014/2015 навчальному році.

Моніторинг участі учнів

Харківської гімназії № 163

у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН (2010-2015 роки)

18.12.2014 в нашій гімназії відбулось святкове нагородження учнів 2-4 класів учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.Учні презентували свої роботи над якими вони працювали.

25.11.2014 відбулось засідання наукового товариства "Обрій".Учні презентували свої науково-дослідницькі роботи МАН, брали участь в обговоренні творчих робіт.Поділилися враженнями,своїми думками на теми інших учнів.

Засідання наукового товариства у 2013/2014 навчальному році

9 грудня 2013 року відбулось засідання наукового товариства  "Обрій". Учні презентували свої науково-дослідницькі роботи МАН, брали участь в обговоренні творчих робіт. На засідання був запрошений  кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики та агрометеорології ХНАУ ім. Докучаєва Маслєнніков Дмитро Ігоревич.

Засідання наукового товариства у 2012/2013 навчальному році