Заходи гімназії

Правове виховання

З метою героїзації осіб,які віддали життя за незалежність України,вшанування їх пам’яті та консолідації українського народу проведено наступні заходи 24.02 - 25.02.2015 :

- урок з учнями 11х класів на тему "обов'язок громадян України - берегти свою Вітчизну"

-урок з учнями 10-х клсів на тему "Людина і світ" в контексті теми "Правова і соціальна держава"

З метою героїзації осіб,які віддали життя за незалежність України,вшанування їх пам’яті та консолідації українського народу проведено наступні заходи 21.01.2015:

- круглий стіл з учнями 10-х класів ««Новий порядок» на Харківщині»;

- урок-конференція з учнями 10-х класів «Ціна Перемоги»;

13 листопада 2014 пройшов "День протидії торгівлі людьми"

22 листопада 2013 року на першому уроці у 5 - 11 класах проведено Урок толерантності.

15 листопада 2013 року в усіх класах гімназії пройшов День спільних дій в інтересах дітей. Проведені виховні години, вікторини, правознавчі уроки, заочні подорожі, тренінги тощо. З учнями провели зустрічі-бесіди студенти Національного університету "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого" факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України:

1. Киба Аліна - 1 курс

2. Клубань Дмитро - 3 курс

3. Коряк Олександра - 3 курс

4. Середа Іван - 3 курс

5. Михайловин Дмитро - 3 курс

6. Стовбур Анна - 2 курс.

Правознавча казкова вікторина у 2-А класі.

Правознавча казкова вікторина у 2-А класі зацікавила учнів та поглибила їх знання з правознавчих питань.

10.09-11.10.2013 в 1-11 класах проведено уроки електробезпеки, заходи з попередження нещасних випадків при використанні електроенергії в побуті, під час дозвілля та у громадських місцях

З 2 вересня 2013 року у гімназії проходить Тиждень безпеки життєдіяльності. Заняття з вивчення правил дорожнього руху проводяться на майданчику гімназії.

25 квітня 2013 року до Харківської гімназії №163 завітав Верховний нотаріус Орджонікідзевського району Козелько Тетяна Михайлівна.

16 квітня 2013 у Харківській гімназії було проведено День цивільного захисту, який розпочався святковою лінійкою. Директор гімназії оголосила про заходи, які проводитимуться цього дня.

21 березня 2013 року цікавою та корисною для школярів 2-6 класів була зустріч з працівником ДАІ капітаном міліції Карповцем Р.П., який нагадав про правила дорожнього руху, безпечної поведінки на дорогах. Звернув увагу учнів на необхідність бути уважними та обережними на дорогах, у тому числі  під час весняних канікул.

16 листопада 2012 року проведено День спільних дій в інтересах дітей. В 1-х-11-х класах проведено Єдиний урок. Учні зустрілись зі студентами 4 курсу Харківської Національної академії ім. Ярослава Мудрого Ганузею Ю.О. і Головко Б.Ю., які розповіли учням про їх права і обов’язки.