Міжнародне співробітництво

World Сlub

Співпраця з міжнародною організацією"AIESEC"підвищує роль лінгвокраїнознавчих і соціокультурних знань учнів, які є сприятливими засадами для успішного розвитку соціокультурної компетенції учнів. Ми намагаємося забезпечувати максимум практичних можливостей для використання мови.

В школі працює центр міжнародного спілкування «World Club»

Мета клубу:

• готувати учнів, використовувати іноземну мову, як засіб міжкультурного спілкування
  • надавати можливість учням створювати власну соціальну та культурну ідентичність шляхом зіставлення й усвідомлення культури носіїв англійської мови та власної національної культури
  • стимулювати навчальну діяльність учнів, адаптувати їх до Європейських стандартів та створювати умови для входження в сучасний світовий соціум
  • сприяти формуванню в учнів іншомовних умінь і навичок, підтримувати спілкування в типових ситуаціях різноманітних сфер життєдіяльності

Засідання "World Club" проводяться раз в місяць. Ми запрошуємо волонтерів з різних країн. Цікавими та продуктивними були зустрічі з гостями із США, Китаю та Нігерії, які ознайомили учнів з традиціями та культурою своєї країни. Учні мали змогу поспілкуватися англійською мовою з цими волонтерами, долаючи мовний бар'єр та вдосконалюючи свої мовні навички.

Ми продовжуємо співробітництво з іноземним волонтерським  центром.