• Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Електронні посилання, що стануть у нагоді учням та батькам

• osvita.org.ua - Український Освітній портал. На порталі можна знайти рейтинг освітніх сайтів України та Росії, перелік освітніх ресурсів: реферати, колекції, музеї, словники, перекладачі, електронні бібліотеки, тощо...
  • ostriv.in.ua - Освітній шкільний інтернет-портал "Острів Знань", покликаний не замінювати традиційну освіту, а доповнювати її.
  • onlandia.org.ua - На сайті розміщені навчальні матеріали для дітей, вчителів та батьків. Юні користувачі Інтернет можуть зареєструвати безпечні поштові електронні скриньки на веб-сайті програми.
  • children.edu-ua.net - Діти України – портал для дітей, батьків і освітян
  • baby.com.ua - Український сімейний ресурс про дитину, для дитини
  • metodportal.net - Методичні матеріали для вчителів. Розробки уроків, тестові матеріали, олімпіадні та конкурсні завдання
  • fizika.net.ua - Сайт вчителів України. На сайті розміщені розробки уроків, методичні рекомендації до викладання предмета та комп'ютерної підтримки здійснення навчально-виховного процесу
  • phys-exp.livejournal.com - Сайт містить різні досліди з фізики
  • konserg.ucoz.ua - Слово вчителя. Великий архів матеріалів для школи
  • ridnamova.ck.ua - Конспекти уроків з української мови та літератури для вчителів загальноосвітніх шкіл
  • ukrmova.dn.ua - Українська мова та література.Методичні матеріали до уроків, олімпіад та конкурсів. Календарне планування, тематична атестація, атестація учителя, розробки уроків.
  • uk.wikipedia.org - Великий тлумачний словник сучасної української мови он-лайн. Версія он-лайн містить понад 207 тис. словникових статей та близько 18 тис. фразеологізмів.
  • phizinter.chat.ru - Дана сторінка призначена для допомоги викладачам у підготовці та проведенні уроків з фізики із використанням Інтернет
  • mediaeducation.ru/111 - Сайт містить збірник задач з фізики, що базуються на літературних творах
  • cacedu.unibel.by/partner/bspu - Призначення сторінки – у вивченні фізики за допомогою інформаційних технологій. Зміст навчального матеріалу сайта відповідає навчальним програмам з фізики для 7-10 класів
  • galanet.at.ua - Безкоштовна колекція рефератів Найбільша колекція україномовних рефератів.
  • galanet.at.ua/dir/0-0-1-140-20 - На порталі зібраний великий педагогічний досвід багатьох вчителів.
  • teacher.at.ua- Цей сайт створено для співпраці вчителів та допомоги учням та їх батькам. На сайті також можна отримати поради шкільного психолога. Напрям сайту загальний і стосується всіх вчителів, незалежно від предмету, який читається.