Закінчення 2014/2015 року та державна підсумкова атестація

Державна підсумкова атестація учнів (вихованців) — це форма контролю відповідності освітнього рівня випускників загальноосвітніх навчальних закладів І, ІІ, ІІІ ступенів та професійно-технічних навчальних закладів, що надають повну загальну середню освіту, державним вимогам.

У 2014/2015 навчальному році державна підсумкова атестація у загальноосвітніх начальних закладах буде проведена таким чином:

• І ступеня - з 12 по 21 травня з трьох предметів: української мови, читання та математики;
  • ІІ ступеня - з 1 по 8 червня з трьох предметів: української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу;
  • ІІІ ступеня - з трьох предметів у два етапи: 24 квітня у пунктах тестування - з української мови  у формі ЗНО; з 22 по 28 травня - у навчальних закладах з двох предметів - математики або історії України  та предмета за вибором учнів.

Атестація проводиться у письмовій формі з навчальних предметів інваріантної складової типових навчальних планів для загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання для проведення атестації укладають вчителі відповідного фаху, погоджує педагогічна рада та затверджує керівник навчального закладу. Завдання для проведення атестації з української мови у формі ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти. Завдання мають відповідати державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки.

Нормативні документи