Акції

З лютого 2015 року в гімназії проводяться акція на створення найліпшого проекту на тему: "Служіння заради миру"

Восени 2015 року діти гімназії збирали гроші для дітей хворих на лейкемію.

Всеукраїнський проект "Каштани для тварин"

Цього вересня учні нашої гімназії взяли активну участь у проекті "Каштани для тварин"

У гімназії координатором проекту є дитячо-юнацька організація "Хартія школярів" та педагог-організатор Макашова Аліна Ігорівна.

Акція проводиться з 1 вересня. Учні із завзяттю беруть участь у проекті.

До Дня Святого Миколая, учні 1 - 11 класів взяли участь у благодійній акції "Подаруй свою любов другу".
29 листопада 2013 року до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом учні та педагогічний колектив Харківської гімназії № 163 провели акцію "Червона стрічка".

З метою вшанування людей, які померли від СНІДу та підвищення рівня толерантного ставлення суспільства до ВІЛ- позитивних людей у Харківській гімназіїї № 163 була проведена акція "Червона стрічка". У акції взяли участь учні з 1 - 11 класи.

У листопаді 2013 року учні гімназії взяли участь у благодійній районній акції "Діти-дітям".
09.11.2013 року працівники Харківської гімназії № 163, в черговий раз, взяли участь у акції "Ми - за чисте місто". Прибирали вулицю Грицевця

Продовжується Всеукраїнський проект "Каштани для тварин". На 17 вересня 2013 року маємо такі результати серед молодших класів:
1 місце -  1-Б
2 місце -  1-Г
3 місце  - 1-А
серед середніх та старших класів місця розподілилися таким чином:
 1 місце -  6-А
2 місце  - 8-А
3 місце -  5-Б
12 вересня 2013 року закінчився благодійний збір коштів на увіковічення імен Героїв Радянського Союзу при музеї "Харківщина під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр."Було зібрано та перераховано на рахунок музею 294 грн. ДЯКУЄМО ЗА УЧАСТЬ!

В Харківській гімнвзії №163 продовжується  благодійний збір коштів  на створення фонду увіковічення Героїв Радянського союзу при музеї "Харківщина Під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945рр."

Нагауємо, що з 2 по 30 вересня триває Всеукраїнський проект "Каштани для тварин". Повідомляємо попередній результат.
1 місце 2- В
2 місце 1-Б
3 місце 3-А

Шановні учні,в нашій гімназії з 2 вересня 2013 року відбіваєтбься благодійний збір коштів на створення фонду увіковічнення Героїв Радянського Союзу, які народилися на Харківщині, при музеї "Харківщина під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр."

Шановні учні та батьки! Нагадуємо, що  2 вересня 2013 року стартував Всеукраїнський проект "Каштани для тварин", у якому можуть взяти участь всі, хто небайдужий до тварин, природи. Зібрані каштани здавати в кабінет 219 гімназії.  ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ! Наприкінці проекту переможців чекають нагороди!

Акція "Допоможи хворим дітям"

Для дітей, які хворіють на лейкемію і перебувають на лікуванні у 16-й міській лікарні, зібрано 1872 грн. 40 коп.

Дякуємо за допомогу!!!

Благодійна акція "Із рук у руки"

У Харківській гімназії № 163 пройшла благодійна акція "Із рук у руки", в якій взяли участь учні всіх класів нашої гімназії.

Ми дякуємо учням і батькам за допомогу та підтримку дітей, яким вона дуже потрібна. Дякуємо за вашу небайдужість і взаєморозуміння. Нехай у ваших серцях завжди буде палати вогник любові, поваги, щирості й доброти.

Акція "Допоможи птахам взимку"

У Харківській гімназії № 163 проходить акція "Допоможи птахам взимку". Учні 8 - Б класу виготовили шпаківні з підручного матеріалу до Дня синиці. Керівник акції - вчитель біології Тука О.М. - організувала на території гімназії облаштування шпаківень.

Цього вересня запрошуємо учнів нашої гімназії взяти активну участь у  проекті "Каштани для тварин"

На виконання листа Департаменту освіти №2274 від 17.08.2012 районною ДЮГО "Сузір'я" розроблений проект "Каштани для тварин". Запрошуємо учнів нашої гімназії взяти активну участь у цьому проекті. У гімназії координатором проекту є дитячо-юнацька організація "Хартія школярів" та педагог-організатор Ірина Олексіївна Пронько.

/span

width=