2013 - рік дитячої творчості

Виставка малюнків "Зимові фантазії"

До Дня Святого Миколая, 18 грудня 2013 року, відбулась виставка малюнків "Зимові фантазії".

Виставка новорічних композицій "Замість ялинки - святковий букет"

18 грудня 2013 року, до Дня відкритих дверей «Будь чистою і світлою, Людино, Добро твори у світі кожен час!" відбулась виставка новорічних композицій "Замість ялинки - святковий букет".

Виставка малюнків "Ми вибираємо здоровий спосіб життя"

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, в приміщенні Харківської гімназії № 163 з 2 - 6 грудня 2013 року відбулася виставка малюнків "Ми вибираємо здоровий спосіб життя" серед учнів 1-4 класів.

Виставка творчих робіт "Осенняя пора - очей очарованья!"

Виставка творчих робіт учнів - "Визволення України від фашистських загарбників"

Районний  конкурс з природного матеріалу "Щедра осінь"

Учениця 5-А класу Клочко Єлизавета посіла 3 місце у районному конкурсі поробок з природного матеріалу "Щедра осінь" та нагороджена почесною грамотою.

Щиро вітаємо Клочко Єлизавету, ученицю 5-А класу, яка посіла 3 місце у районному конкурсі поробок з природного матеріалу "Щедра осінь". Бажаємо успіхів та творчого натхнення!

Виставка "Щедра осінь"

14.10.2013 року в Харківській гімназії № 163 була проведена виставка поробок з природнього матеріалу "Щедра осінь".

Конкурс "Міс гімназія"

24 жовтня відбувся Осінній бал для учнів 9-11 класів, а точніше конкурс "Міс гімназія-2013"

В конкурсі приняли участь:

1. Олійник Анна, учениця 9-А класу
  2. Корнієнко Катерина, учениця 9-Б класу
  3. Ліпницька Марина, учениця 10-А класу

Харланова Дар'я, учениця 10-Б класу.

Дівчата змагалися в таких конкурсах: візитка, конкурс талантів, "На правах реклами", "" Василиса Премудра.

Титул "Міс гімназія-2013" та "Міс інтелектуал гімназії-2013" отримала Корнієнко Катерина.

Титул "I віце-міс гімназії-2013"отримала Харланова Дар'я.

Титул "II віце-міс гімназії-2013" та "Міс талант гімназії-2013" виборола Олійник Анна.

"III віце-міс гімназії-2013" стала  учениця 10-А класуЛіпницька Марина.

Бажаємо нашим дівчатам успіхів, перемог та творчих злетів!