.
 
.

7-А

Запрошуємо до сторінки 7-А класу
2014/2015 навчальний рік

 

Головна

 

Школо наша, школо, 
Приголуб нас, мила, 
Пригорни усіх нас, 
Як голуб під крила. 
Ти нас всіх научиш, 
Як у світі жити, 
Як зло обминати, 
А добро чинити. 
Бджілоньки на квітах, 
Дітоньки - до школи, 
Там збирають мудрість, 
Як мед у полі бджоли.

 

Знайомтеся!

Наш класний керівник - Пилипчук Світлана Юріївна, вчитель української мови та літератури.

 

Наш класний колектив складається із 26 учнів

( 15 сміливих хлопців та 11 гарних дівчат).Ми шануємо та поважаємо історію,традиції українського народу. Тому загін нашого класу має назву  "Козачата".

 

А девіз наш такий:

"Перешкод не бійся анітрохи,

За собою український край веди!"

 

Актив класу

Староста класу Пилипчук Анна

Заступник старости класу  Жук Олександра

Голова загону Пилипчук Анна

Заступник голови загону Жук Олександра

Секретар загону Матвєєва Катерина

Голова інтелектуального центру Сосєдка Даніїл

Заступник голови інтелектуального центру Семенов Сергій

Член інтелектуального центру Бабенко Володимир, Отрощенко Данило

Голова центру прав дитини Жернова Маргарита

Заступник голови центру прав дитини Попова Альона

Член центру прав дитини Іваніцький Максим,Черкіс Влад.

Голова центру з екологічних питань  Єрмоленко Анастасія

Заступник голови центру з екологічних питань  Пронін Олексій

Член центру з екологічних питань  Клименко Кирило

Голова спортивно-оздоровчого центру Мезенцев Микита

Заступник голови спортивно-оздоровчого центру  Ткаченко Вадим

Член спортивно-оздоровчого центру   Мельник Нікіта 

Голова центру дозвілля Сокольський Данііл

Заступник голови центру дозвілля Ільченко Аміна

Голова волонтерського центру Водолазський Євгеній

Заступник голови волонтерського центру  Драган Олександр

Голова центру з духовного розвитку особистості дитини Загородня Єлизавета

Заступник голови з духовного розвитку особистості дитини Кулініч Валерія

Член центру з духовного розвитку особистості дитини Мирошниченко Данило

Голова центру зв’язків з громад кістю Носова Валерія

Заступник голови центру зв’язків з громадкістю Мирна Маргарита

 

Рейтинг навчальних досягнень учнів 6-А класу за 2013/2014 навчальний рік

 

 

П.І.Б. учнів

 

1

Пилипчук Анна Андріївна

10,81

2

Жук Олександра Віталіївна

10,31

3

Матвєєва Катерина Анатоліївна

10,25

4

Попова Альона Володимирівна

9,75

5

Сосєдка Даніїл Дмитрович

9,69

6

Жернова Маргарита Русланівна

9,56

6

Сокольський Данііл Віталійович

9,56

7

Загородня Єлизавета Олексіївна

9,5

8

Ільченко Аміна Володимирівна

9,36

9

Семенов Сергій Юрійович

9,31

10

Єрмоленко Анастасія Вячеславівна

8,94

11

Черкіс Владислав Ігорович

8,88

12

Бабенко Володимир Олексійович

8,69

13

Носова Валерія Віталіївна

8,5

14

Мирна Маргарита Сергіївна

8,4

15

Водолазський Євген Михайлович

8,25

16

Пронін Олексій Олександрович

8,19

17

Драган Олександр Олексійович

8

18

Іваніцький Максим Олегович

7,88

19

Мирошниченко Данило Романович

7,75

20

Мезенцев Микита Олексійович

7,69

21

Клименко Кирило Євгенійович

7,5

22

Мельник Нікіта Сергійович

7,125

22

Ткаченко Вадим Андрійович

7,125

23

Отрощенко Данило Сергійович

6,81

 

Середній бал классу                             8,7

 

 

Досягнення

Рейтинг навчальних досягнень за 1 семестр 2014/2015 н.р.

 

 

П.І.Б. учнів

 

1

Пилипчук Анна Андріївна

10,72

2

Жук Олександра Віталіївна

Матвєєва Катерина Анатоліївна

9,95

3

Жернова Маргарита Русланівна

Попова Альона Володимирівна

9,39

4

Загородня Єлизавета Олексіївна

9,28

5

Сосєдка Даніїл Дмитрович

8,95

6

Семенов Сергій Юрійович

8,89

7

Ільченко Аміна Володимирівна

8,67

8

Черкіс Владислав Ігорович

8,61

9

Сокольський Данііл Віталійович

Єрмоленко Анастасія Вячеславівна

8,33

10

Бабенко Володимир Олексійович

8,28

11

Мирна Маргарита Сергіївна

8,22

12

Кулініч Валерія Олегівна

7,95

13

Носова Валерія Віталіївна

7,78

14

Водолазський Євген Михайлович

7,72

15

Пронін Олексій Олександрович

7,56

16

Мезенцев Микита Олексійович

7,45

17

Драган Олександр Олексійович

7,44

18

Іваніцький Максим Олегович

Мирошниченко Данило Романович

7,39

19

Клименко Кирило Євгеній ович

7

20

Ткаченко Вадим Андрійович

6,56

21

Отрощенко Данило Сергійович

6,39

22

Мельник Нікіта Сергійович

6,28

 

Середній бал классу                             8,25

 

Рейтинг навчальних досягнень

 учнів  6-А класу

за 2013/2014 навчальний рік

 

 

 

П.І.Б. учнів

 

1

Пилипчук Анна Андріївна

10,81

2

Жук Олександра Віталіївна

10,31

3

Матвєєва Катерина Анатоліївна

10,25

4

Попова Альона Володимирівна

9,75

5

Сосєдка Даніїл Дмитрович

9,69

6

Жернова Маргарита Русланівна

9,56

6

Сокольський Данііл Віталійович

9,56

7

Загородня Єлизавета Олексіївна

9,5

8

Ільченко Аміна Володимирівна

9,36

9

Семенов Сергій Юрійович

9,31

10

Єрмоленко Анастасія Вячеславівна

8,94

11

Черкіс Владислав Ігорович

8,88

12

Бабенко Володимир Олексійович

8,69

13

Носова Валерія Віталіївна

8,5

14

Мирна Маргарита Сергіївна

8,4

15

Водолазський Євген Михайлович

8,25

16

Пронін Олексій Олександрович

8,19

17

Драган Олександр Олексійович

8

18

Іваніцький Максим Олегович

7,88

19

Мирошниченко Данило Романович

7,75

20

Мезенцев Микита Олексійович

7,69

21

Клименко Кирило Євгенійович

7,5

22

Мельник Нікіта Сергійович

7,125

22

Ткаченко Вадим Андрійович

7,125

23

Отрощенко Данило Сергійович

6,81

 

Середній бал классу                             8,7

 

Наші заходи

16.04.2015 День Цивільного захисту. Виховна година з елементами брейн- рингу " Знати, щоб передбачити; передбачити, щоб діяти"

30.03.2015 Відвідуваннч кінотеатру "Київ"

18.03.2015 Виховна година «Т.Г. Шевченко – провідник українського народу»

Свято-презентація «Трудова біографія моєї родини» 18.03.2015 

Попова Альона презентує захоплення свого батька -  конструювання виробів із дерева.

Захоплення бабусі Жук Олександри - вишивка.

Захоплення матусі Єрмоленко Анастасії - створення картин.

Цікаві уроки

Конкурс «Міс Господарочка» 

Привітання вчителів з професійним святом

Спортивна естафета до Дня спорту

 

 

Єдиний урок "Україна - єдина країна"

Екскурсії

30.03.2015 Відвідування кінотеатру "Київ"

 

30.12.2014 Екскурсія "Харків Новорічний"

05.11.2014 Оглядова автобусна екскурсія по Харкову

Алея слави "Харківський бузок"

Наші таланти

Сосєдка Даніїл

 

Попова Альона, Сокольський Данііл

Виставка робіт з вторсировини

Конкурс дружин юних пожежних

7 лютого 2014 року у Харківській гімназії №163 дружини юних пожежних 5-10 класів змагалися за право представляти гімназію на районному конкурсі ДЮП. Конкурс відбувся цікаво і весело.Учні нашого класу посіли почесне 2 місце серед команд 5-7 класів.

Єдиний урок - Олімпійський

7 лютого 2014 року проведено Єдиний урок "Зірки спорту викликають нас на старти. Підтримаємо своїх кумирів".

Рейтинг навчальних досягнень учнів 6-А класу за 1 семестр

Місце

Прізвище, ім'я учня

Середній бал

1

Пилипчук Анна

10,56

2

Матвєєва Катерина

10,13

3

Жук Олександра

9,94

4

Попова Альона

Сосєдка Даніїл

9,44

5

Жернова Маргарита

Сокольський Данііл

9,31

6

Загородня Єлизавета

9,13

7

Семенов Сергій

9,06

8

Ільченко Аміна

Черкіс Владислав

8,75

9

Єрмоленко Анастасія

8,63

10

Бабенко Володимир

8,5

11

Мирна Маргарита

8,4

12

Водолазський Євгеній

Пронін Олексій

8,38

13

Носова Валерія

8,13

14

Мезенцев Микита

7,94

15

Драган Олександр

7,81

16

Іваніцький Максим

7,69

17

Клименко Кирило

Мирошниченко Данило

7,63

18

Отрощенко Данило

7,19

19

Ткаченко Вадим

7,06

20

Мельник Нікіта

7

 

Класний керівник Пилипчук С.Ю.

Середній бал 8,57б

 

 

 

 

                      04.03.2014 відбувся виховний захід до 8 Березня "Нумо,дівчата!". Дівчата демонстрували свої захоплення, а хлопці їм усьому допомагали.
                           Наша вокалістка - Загородня Єлизавета.

                          Попова Альона презентує своє захоплення.

                    Цікаві змагання між командою хлопців та командою дівчат.

                17.02.2014  учні 6-А класу відвідали виставку малюнків у Будинку вчителя , присвячену                      25-ій річниці виводу військ з Афганістану

Конкурс агітбригад " Ми обираємо здоровий спосіб життя"

На шкільному конкурсі агітбригад "Ми обираємо здоровий спосіб життя" наш клас посів почесне ІІІ місце

                  03.06.2014 - екскурсія до Харківського історичного музею

07 травня - Огляд - конкурс стройової пісні

 

22 квітня - виступ в ПДЮТ "Істок".
   
     18 квітня - День Цивільного захисту. Усний журнал "Цивільний захист. Дії населення при надзвичайних ситуаціях"

       11.03.2014 літературно - музична композиція "Незламний дух Кобзаря".

Шевченківський урок 02.09.2013

 

Виставка "Щедра осінь"

Свято Осені

 

Єдиний урок "Пустощі і кримінальна відповідальність"


Виставка "Замість ялинки новорічний букет"

День відкритих дверей. Свято Святий Миколай

Конкурс новорічних казок

12.06.2014 учні 6-А класу відвідали музей води.              

11.06.2014 учні 6-А класу відвідали кондитерську фабрику "Лісова казка".

10.06.2014 учні 6-А класу відвідали Харківський літературний музей         

           05.06.2014 учні 6-А класу відвідали музей природи

03.06.2014 учні 6-А класу відвідали історичний музей.               

                       04.06.2014 учні 6-А класу відвідали екскурсію                         до музею ім. І.Ю.Рєпіна

  08.04.2014 учні 6-А класу відвідали                              Національний фармацевтичний університет (НФаУ).

               25.03.2014 учні відвідали Харківський історичний музей. Екскурсія "Слобожанські мотиви"

Зимові канікули - весела пора! Екскурсія "Харків новорічний"

 

Екскурсія "Висота маршала Конєва"

Екскурсія "Музей меду. Ферма страусів"

Екскурсії у 2012/2013 навчальному році

 

 

 

 

 

Наші спогади

 

Ми активні, веселі, спортивні, вигадливі, тому полюбляємо брати участь у різноманітних змаганнях.

День спорту

Конкурс «Малюнок на асфальті»

Дбаємо ми і про навколишнє середовище.

День спорту

День відкритих дверей. Вистава «Святий Миколай».

Весело ми проводимо канікули.

Відвідування цирку

 

Свято "А, нумо, дівчата!"