Атестація

Атестація вчителів

"Атестація 2015"

За рішенням  атестаційної комісії І рівня

при Харківській гімназії № 163

Харківської міської ради Харківської області :

Зінякова Інна Андріївна за час роботи в гімназії зарекомендувала себе як здібний талановитий вчитель, який любить свою справу.Працює над підвищенням свого професіонального рівня і саме тому за результатами атестації вирішено : присвоїти кваліфікаційну категорію "спеціаліст другої категорії"

Снісаренко Наталія Володимирівна привчає учнів самостійно здобувати знання ,навчає прийомам роботи з підручником , довідковою літературою, залучати Internet.Формує в учнів відповідальне ставлення до навчання.За рішенням атестаційної комісії порушити клопотання  перед атестаційною комісією  ІІ рівня при управлінні освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "Спеціаліст вищої категорії"
Бакуліна Наталія Дмитрівна велику увагуприділяє формуванню духовного світу учнів, цілісних світоглядних уявлень, загальнолюдських цінностей,культурних придбань людства.Особливу увагу приділяє створенню оптимальних умов для розвитку здібностей учнів.За рішенням атестаційної комісії порушити клопотання  перед атестаційною комісією  ІІ рівня при управлінні освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "Спеціаліст вищої категорії"

У 2015 році будуть атестуватися 4 вчителі:

1) Тимченко Любов Анатоліївна,вчитель музичного мистецтва  про відповідність присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

2) Бакуліна Наталя Дмитрівна, вчитель початкових класів, вихователь групи продовженого дня, підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», підтвердження педагогічного звання «старший учитель».

3) Зінякова Інна Андріївна, вчитель початкових класів,вихователь групи продовженого дня  про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст».

4) Снісаренко Наталія Володимирівна, вчитель української мови та літератури , про відповідність раніше присвоєній категорії « спеціаліст вищої категорії».

Затверджений графік проведення атестації педагогічних працівників школи та графік відкритих уроків. Упродовж І семестру 2014/2015 н. р. вчителі, які атестуватимуться у 2015 році, проводили відкриті уроки, виступали з доповідями на засіданнях методичного об’єднання.

Графік

проведення відкритих уроків та позакласних заходів на ІІ семестр (січень-лютий) педагогів, що атестуються в 2015 році

№ ЗНЗ

ПІБ учителя, який атестується